Get Adobe Flash player
Apie mus Tvarkaraštis

Tvarkaraštis

2017/2018 M. M. I PUSMEČIO

PERŽIŪRŲ TVARKARAŠTIS

1M, 1L, 2M, 2L, 3M, 3L, 3O 13 d. 1830 val. mokinių darbų paroda,

1M, 1L, 2M, 2L, 3M, 3L, 3O - 13 d. 1900 val. mokslo rezultatų aptarimas su tėvais .

1A, 1B,1D, 1E 14 d. 1600 val. eksponuoja darbus.

1A, 1B,1D, 1E 15 d. 1830 val. peržiūros rezultatų aptarimas, kviečiame tėvus.

2A,2B, 2D 18 d. 1600 val. eksponuoja darbus.

2A,2B 19 d. 1845 val. peržiūros rezultatų aptarimas, kviečiame tėvus.

2D 19 d. 1845 val. peržiūros rezultatų aptarimas, kviečiame tėvus.

3A, 3B4A, 4B ir studijos 20 d. 1600 val. eksponuoja darbus.

3A, 3B, 4A, 4B ir studijos 21 d. 1830 val. peržiūros rezultatų aptarimas, kviečiame tėvus.

PASTABA: pagrindinių klasių mokiniams eksponuoti darbus BŪTINA.

Jeigu sergate, ar dėl svarbių priežasčių to padaryti negalite - susitarkite, kad tai už jus padarytų draugai.

Mokiniai, neeksponavę darbų, negaus pažymių už pirmą pusmetį ir su skolom nebegalės tęsti mokslų.

-----------------------------------------------------------

PAMOKŲ TVARKARAŠTIS 2017/2018 m. m.

 

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

Šeštadienis

1M

pradinė

15.00-16.30

PIEŠIMAS

10 kl.

   

14.30-16.00

LIPDYBA

8 kl.

   

1L

pradinė

16.30-18.00

PIEŠIMAS

10 kl.

 

15.30-17.00

LIPDYBA

8 kl.

     

2M

pradinė

15.10-16.40

LIPDYBA

8 kl.

   

15.00-16.30

PIEŠIMAS

12 kl.

   

2L

pradinė

14.30-16.00

PIEŠIMAS

16 kl.

     

14.30-16.00

TAPYBA

10 kl.

 

3M

pradinė

 

14.30-16.00

SKULPTŪRA

2 kl.

 

15.30-17.00

PIEŠIMAS

16 kl.

15.10-16.40

TAPYBA

13 kl.

 

3L

pradinė

   

15.00-16.30

PIEŠIMAS

13 kl.

16.30-18.00

TAPYBA

12 kl.

14.30-16.00

SKULPTŪRA

2 kl.

 

3P

pradinė

 

15.30-17.00

TAPYBA

16 kl.

16.30-18.00

PIEŠIMAS

13 kl.

 

16.30-18.00

SKULPTŪRA

8 kl.

 

3O

pradinė

 

17.00-18.30

TAPYBA

16 kl.

18.00-19.30

PIEŠIMAS

13 kl.

16.30-18.00

SKULPTŪRA

2 kl.

   

1A

 

 16.00-18.00

KERAMIKA

 8 kl.

 

17.00-19.00

KOMPOZICIJA  

16 kl.

15.45-16.45

DAILĖTYRA

5 kl.

16.50-18.50

TAPYBA

13 kl.

9.00-11.00

PIEŠIMAS

4 kl.

1B

15.45-16.45

DAILĖTYRA

5 kl.

16.50-18.50

KERAMIKA

8 kl.

16.00-18.00

TAPYBA

13 kl.

   

16.00-18.00

KOMPOZICIJA  

16 kl.

11.00-13.00

PIEŠIMAS

4 kl.

1D

16.00-18.00

KOMPOZICIJA

16 kl.

18.00-20.00

TAPYBA

13 kl.

 

16.00-18.00

KERAMIKA

8 kl.

16.00-18.00

PIEŠIMAS

4 kl.

18.10-19.10

DAILĖTYRA

5 kl.

 

1E

18.00-20.00

KOMPOZICIJA

16 kl.

 

17.00-19.00

KERAMIKA

8 kl.

19.05-20.05

DAILĖTYRA

5 kl

18.00-20.00

TAPYBA

13 kl.

18.00-20.00

PIEŠIMAS

4 kl.

 

2A

 16.00-18.00

SKULPTŪRA

2 kl.

KOMPOZICIJA*

pasirenkamieji dalykai

16.00-18.00

TAPYBA

16 kl.

18.05-19.05

DAILĖTYRA

5 kl.

16.00-18.00

PIEŠIMAS

4 kl.

   

2B

18.00-20.00

SKULPTŪRA

2kl.

KOMPOZICIJA*

pasirenkamieji dalykai

 

18.00-20.00

PIEŠIMAS

4 kl.

16.50-17.50

DAILĖTYRA

5 kl.

18.00-20.00

TAPYBA

16 kl.

 

2D

16.00-18.00

PIEŠIMAS

4 kl.

KOMPOZICIJA*

pasirenkamieji dalykai

16.50-17.50

DAILĖTYRA

5 kl.

18.00-20.00

TAPYBA

16 kl.

 

18.00-20.00

SKULPTŪRA

2 kl.

 

3A

16.00-18.00

TAPYBA

12 kl.

18.10-19.10

DAILĖTYRA

5 kl.

16.00-18.00

SKULPTŪRA

2 kl.

16.00-18.00

PIEŠIMAS

4 kl.

16.00-18.00

GRAFIKA

15 kl.

16.00-18.00

GRAFINIS DIZAINAS

5 kl.

   

3B

16.50-17.50

DAILĖTYRA

5 kl.

18.00-20.00

TAPYBA

12 kl.

18.00-20.00

SKULPTŪRA

2 kl.

18.00-20.00

PIEŠIMAS

4 kl.

16.00-18.00

GRAFIKA

15 kl.

16.00-18.00

GRAFINIS DIZAINAS

5 kl.

   

3D

16.50-17.50

DAILĖTYRA

5 kl.

18.00-20.00

PIEŠIMAS

13 kl.

18.00-20.00

TAPYBA

12 kl.

 

18.00-20.00

GRAFIKA

15 kl.

18.00-20.00

GRAFINIS DIZAINAS

5 kl.

16.00-18.00

SKULPTŪRA

2 kl.

 

4A

16.00-18.00

PIEŠIMAS

4 kl.

KOMPOZICIJA* pasirenkamieji dalykai

16.00-18.00

SKULPTŪRA

2 kl.

KOMPOZICIJA* pasirenkamieji dalykai

16.00-18.00

TAPYBA

12 kl.

 DAILĖTYRA*

4B

18.00-20.00

PIEŠIMAS

4 kl.

KOMPOZICIJA* pasirenkamieji dalykai

18.00-20.00

SKULPTŪRA

2 kl.

KOMPOZICIJA* pasirenkamieji dalykai

18.00-20.00

TAPYBA

12 kl.

DAILĖTYRA*

***************************** 

ANTROKAMS PASIRENKAMŲJŲ DALYKŲ PAMOKOS VYKS TAIP:

GRAFINĖ KOMPOZICIJA

antradienį

16.00-18.00

ERDVINĖ KOMPOZICIJA

antradienį

18.00-20.00

TAPYBINĖ KOMPOZICIJA

antradienį

16.00-18.00

KETVIRTOKAMS PASIRENKAMŲJŲ DALYKŲ PAMOKOS VYKS TAIP:

GRAFIKA

antradienį

18.00-20.15

FOTOGRAFIJA

antradienį

17.45-20.00

DIZAINAS

ketvirtadienį

18.00-20.15

KERAMIKA

ketvirtadienį

18.00-20.15

STIKLAS

antradienį

16.00-18.15

PIEŠIMAS

antradienį

18.00-20.15

INSTALIACIJA-SKULPTŪRA

ketvirtadienį

17.45-20.00

TAPYBA

ketvirtadienį

18.00-20.15

DAILĖTYRA

pagal atskirą tvarkaraštį

VISOMS KLASĖMS:

KULTŪROS PAVELDO PAŽINIMO STUDIJA

pagal atskirą tvarkaraštį