Get Adobe Flash player
Apie mus Tvarkaraštis

Tvarkaraštis

2018/2019 M. M. I PUSMEČIO

PERŽIŪRŲ TVARKARAŠTIS

1L, 1M, 2L, 2M, 3L, 3M, 3P, 3O 12 d. 1800 val. mokinių darbų paroda.

1L, 1M, 2L, 2M, 3L, 3M, 3P, 3O - 12 d. 1830 val.  rezultatų aptarimas, kviečiame tėvus.

1A, 1B,1D, 1E, 13 d. 1600 val. eksponuoja darbus.

1A, 1B,1D, 1E, 14 d. 1830 val. peržiūros rezultatų aptarimas, kviečiame tėvus.

2A,2B, 2D 17 d. 1600 val. eksponuoja darbus.

2A,2B 18 d. 1830 val. peržiūros rezultatų aptarimas, kviečiame tėvus.

2D – 18 d. 1845 val. peržiūros rezultatų aptarimas, kviečiame tėvus.

3A, 3B4A, 4B ir studijos 19 d. 1600 val. eksponuoja darbus.

3A, 3B4A4B ir studijos 20 d. 1830 val. peržiūros rezultatų aptarimas, kviečiame tėvus.

PASTABA: pagrindinių klasių mokiniams išeksponuoti darbus BŪTINA. Jeigu sergate, ar dėl svarbių priežasčių negalite, susitarkite, kad tai už jus padarytų draugai. Mokiniai, neeksponavę darbų, negaus pažymių už pirmą pusmetį ir su skolomis nebegalės tęsti mokslų.

-----------------------------------------------------------------------------------

 

DAILĖS BŪRELIO (NEFORMALIOJO UGDYMO) GRUPĖS

1K ANTRADIENIAIS 14.30-16.00

1. Rūta Lietuvininkaitė
2. Adomas Baltinas
3. Karolina Sorokina
4. Miglė Pociūtė
5. Karina Komar
6. Augustė Basalajeva
7. Darja Godi
8. Erika Valiukevičiūtė
9. Karina Gaidamovič
10. Nika Šachova
11. Evelina Voitechovič

2K TREČIADIENIAIS 14.30-16.00

1. Pranciškus Perkauskas
2. Juozas Perkauskas
3. Justina Lavrinovič
4. Kasparas Lukauskas
5. Simona Buskaitė
6. Elena Sereičikaitė
7. Mykolas Visakavičius
8. Haris Khalil Vičas
9. Elena Sereičikaitė
10. Evelina Romanovskytė
11. Paulina Romanovskytė
12. Deimantė Jakeliūnaitė
13. Evelina Tamavičiūtė

3K TREČIADIENIAIS 16.00-17.30

1. Inesa Gavrilionok
2. Erika Rynkun
3. Evelina Linkevičiūtė
4. Olivija Jankovska
5. Saulė Narkevičiūtė
6. Rytas Karpis
7. Marius Zabolevičius
8. Evelina Tomaševič
9. Danielia Kozlovskaja
10. Aistė Verchorubovaitė
11. Izabela Buša
12. Ernestas Arod

4K TREČIADIENIAIS 17.30-19.00

1. Melisa Janovičiūtė
2. Emilis Repečka
3. Silvija Bilinskaitė
4. Paula Bilinskaitė
5. Kajetana Pernatkinaitė
6. Cezarijuš Gancevski
7. Milana Juškevič
8. Viltė Grincevičiūtė
9. Ilja Zacharov
10. Jegor Zacharov
11. Milana Mikolaitytė
12. Karina Juchnevičiūtė
13. Kaja Marija Ramanauskaitė

5K PENKTADIENIAIS 15.30-17.00

1. Daniel Jegorov
2. Eglė Kraujalytė
3. Gabija Vilaniškytė
4. Loreta Jackevič
5. Goda Smailytė
6. Zoja Mednikovaitė
7. Tomas Atas
8. Ieva Ataitė
9. Augustas Švedas
10. Gabrielė Slavinska
11. Eivilė Paškevičiūtė
12. Ieva Gaibel
13. Urtė Intaitė

-----------------------------------------------------------------------------------

 

PAMOKŲ TVARKARAŠTIS 2018/2019 M. M.

 

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

Šeštadienis

1M

pradinė

15.00-16.30

PIEŠIMAS

10 kl.

     

14.30-16.00

LIPDYBA

8 kl.

 

1L

pradinė

16.30-18.00

PIEŠIMAS

10 kl.

 

15.30-17.00

LIPDYBA

8 kl.

     

2M

pradinė

15.10-16.40

LIPDYBA

8 kl.

   

 

15.00-16.30

PIEŠIMAS

12 kl.

 

2L

pradinė

14.30-16.00

PIEŠIMAS

16 kl.

   

14.30-16.00

TAPYBA

10 kl.

   

3M

pradinė

   

16.30-18.00

PIEŠIMAS

13 kl.

15.00-16.30

TAPYBA

13 kl.

15.00-16.30

SKULPTŪRA

2 kl.

 

3L

pradinė

 

17.30-19.00

TAPYBA

10 kl.

15.00-16.30

PIEŠIMAS

13 kl.

 

16.30-18.00

SKULPTŪRA

2 kl.

 

3P

pradinė

 

16.00-17.30

TAPYBA

10 kl.

 

16.30-18.00

SKULPTŪRA

8 kl.

15.30-17.00

PIEŠIMAS

16 kl.

 

3O

pradinė

   

18.00-19.30

PIEŠIMAS

13 kl.

14.30-16.00

SKULPTŪRA

2 kl.

16.30-18.00

TAPYBA

12 kl.

 

1A

 

 16.00-18.00

KERAMIKA

 8 kl.

 

15.45-16.45

DAILĖTYRA

5 kl.

16.50-18.50

TAPYBA

13 kl.

17.00-19.00

KOMPOZICIJA  

16 kl.

9.00-11.00

PIEŠIMAS

4 kl.

1B

15.45-16.45

DAILĖTYRA

5 kl.

16.50-18.50

KERAMIKA

8 kl.

16.00-18.00

TAPYBA

13 kl.

 

16.00-18.00

KOMPOZICIJA  

16 kl.

 

11.00-13.00

PIEŠIMAS

4 kl.

1D

16.00-18.00

KOMPOZICIJA

16 kl.

18.00-20.00

TAPYBA

13 kl.

 

16.00-18.00

PIEŠIMAS

4 kl.

18.10-19.10

DAILĖTYRA

5 kl.

16.00-18.00

KERAMIKA

8 kl.

 

1E

18.00-20.00

KOMPOZICIJA

16 kl.

 

17.00-19.00

KERAMIKA

8 kl.

19.10-20.10

DAILĖTYRA

5 kl.

18.00-20.00

PIEŠIMAS

4 kl.

17.00-19.00

TAPYBA

13 kl.

 

2A

 16.00-18.00

SKULPTŪRA

2 kl.

KOMPOZICIJA*

pasirenkamieji dalykai

16.00-18.00

TAPYBA

16 kl.

18.10-19.10

DAILĖTYRA

5 kl.

 

16.00-18.00

PIEŠIMAS

4 kl.

 

2B

18.00-20.00

SKULPTŪRA

2kl.

KOMPOZICIJA*

pasirenkamieji dalykai

 

16.50-17.50

DAILĖTYRA

5 kl.

18.00-20.00

TAPYBA

16 kl.

18.00-20.00

PIEŠIMAS

4 kl.

 

2D

16.00-18.00

PIEŠIMAS

13 kl.

KOMPOZICIJA*

pasirenkamieji dalykai

16.50-17.50

DAILĖTYRA

5 kl.

18.00-20.00

TAPYBA

16 kl.

18.00-20.00

SKULPTŪRA

2kl.

   

3A

16.00-18.00

TAPYBA

12 kl.

18.10-19.10

DAILĖTYRA

5 kl.

16.00-18.00

SKULPTŪRA

2 kl.

16.00-18.00

PIEŠIMAS

4 kl.

 

16.00-18.00

GRAFIKA

15 kl.

16.00-18.00

GRAFINIS DIZAINAS

5 kl.

 

3B

16.50-17.50

DAILĖTYRA

5 kl.

18.00-20.00

TAPYBA

12 kl.

18.00-20.00

SKULPTŪRA

2 kl.

18.00-20.00

PIEŠIMAS

4 kl.

 

16.00-18.00

GRAFIKA

15 kl.

16.00-18.00

GRAFINIS DIZAINAS

5 kl.

 

3D

16.50-17.50

DAILĖTYRA

5 kl.

18.00-20.00

PIEŠIMAS

13 kl.

18.00-20.00

TAPYBA

12 kl.

 

16.00-18.00

SKULPTŪRA

2 kl.

18.00-20.00

GRAFIKA

15 kl.

18.00-20.00

GRAFINIS DIZAINAS

5 kl.

 

4A

16.00-18.00

PIEŠIMAS

4 kl.

KOMPOZICIJA*

pasirenkamieji dalyklai

16.00-18.00

SKULPTŪRA

2 kl.

16.00-18.00

TAPYBA

12 kl.

 KOMPOZICIJA*

pasirenkamieji dalyklai

DAILĖTYRA*

4B

18.00-20.00

PIEŠIMAS

4 kl.

KOMPOZICIJA*

pasirenkamieji dalyklai

18.00-20.00

SKULPTŪRA

2 kl.

18.00-20.00

TAPYBA

12 kl.

KOMPOZICIJA*

pasirenkamieji dalyklai

DAILĖTYRA*

***************************** 

ANTROKAMS PASIRENKAMŲJŲ DALYKŲ PAMOKOS VYKS TAIP:

GRAFINĖ KOMPOZICIJA

antradienį

16.00-18.00

ERDVINĖ KOMPOZICIJA

antradienį

18.00-20.00

TAPYBINĖ KOMPOZICIJA

antradienį

16.00-18.00

KETVIRTOKAMS PASIRENKAMŲJŲ DALYKŲ PAMOKOS VYKS TAIP:

GRAFIKA

antradienį

18.00-20.15

FOTOGRAFIJA

antradienį

17.45-20.00

DIZAINAS

penktadienį

18.00-20.15

KERAMIKA

penktadienį

18.00-20.15

STIKLAS

antradienį

16.00-18.15

PIEŠIMAS

antradienį

18.00-20.15

INSTALIACIJA-SKULPTŪRA

penktadienį

17.45-20.00

TAPYBA

penktadienį

18.00-20.15

DAILĖTYRA

pagal atskirą tvarkaraštį

VISOMS KLASĖMS:

KULTŪROS PAVELDO PAŽINIMO STUDIJA

pagal atskirą tvarkaraštį