Get Adobe Flash player
Apie mus Naujienos

Naujienos

meno_terapija

----------------------------------------------------------------

 

PAMOKŲ TVARKARAŠTIS 2019/2020 M. M.

 

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

 Šeštadienis 

1M

pradinė

15.00-16.30

PIEŠIMAS

10 kl.

 

14.30-16.00

LIPDYBA

8 kl.

     

1L

pradinė

 

 

16.30-18.00

PIEŠIMAS

12 kl.

 

15.30-17.00

LIPDYBA

8 kl.

 

2M

pradinė

15.10-16.40

LIPDYBA

8 kl.

 

 15.00-16.30

PIEŠIMAS

12 kl.

 

 

 

2L

pradinė

14.30-16.00

PIEŠIMAS

16 kl.

   

14.30-16.00

TAPYBA

10 kl.

   

3M

pradinė

 

 15.30-17.00

TAPYBA

10 kl.

15.00-16.30

PIEŠIMAS

13 kl.

 

 

 9.30-11.00

ERDVINĖ RAIŠKA

10 kl.

3L

pradinė

 16.30-18.00

TAPYBA

10 kl.

 

16.30-18.00

PIEŠIMAS

13 kl.

 

11.00-12.30

ERDVINĖ RAIŠKA

10 kl.

3O

pradinė

 

 

 18.00-19.30

PIEŠIMAS

13 kl.

14.30-16.00

ERDVINĖ RAIŠKA

2 kl.

16.30-18.00

TAPYBA

13 kl.

 

4M

pradinė

 

 17.00-18.30

TAPYBA

10 kl.

15.30-17.00

PIEŠIMAS

16 kl.

17.00-18.30

ERDVINĖ RAIŠKA

10 kl.

 

 

1A

 

 16.00-18.00

KERAMIKA

 8 kl.

 17.00-19.00

KOMPOZICIJA  

16 kl.

15.45-16.45

DAILĖTYRA

5 kl.

16.50-18.50

TAPYBA

13 kl.

 

9.00-11.00

PIEŠIMAS

4 kl.

KULTŪROS PAVELDO PAŽINIMO STUDIJA

1B

15.45-16.45

DAILĖTYRA

5 kl.

16.50-18.50

KERAMIKA

8 kl.

16.00-18.00

TAPYBA

13 kl.

 

16.00-18.00

KOMPOZICIJA  

16 kl.

 

11.00-13.00

PIEŠIMAS

4 kl.

KULTŪROS PAVELDO PAŽINIMO STUDIJA

1D

16.00-18.00

KOMPOZICIJA

16 kl.

 

 16.00-18.00

KERAMIKA

8 kl.

16.00-18.00

PIEŠIMAS

4 kl.

18.10-19.10

DAILĖTYRA

5 kl.

18.00-20.00

TAPYBA

13 kl.

 

KULTŪROS PAVELDO PAŽINIMO STUDIJA

1E

18.00-20.00

KOMPOZICIJA

16 kl.

 18.00-20.00

TAPYBA

13 kl.

 

18.00-20.00

PIEŠIMAS

4 kl.

17.00-19.00

KERAMIKA

8 kl.

19.10-20.10

DAILĖTYRA

5 kl.

 

KULTŪROS PAVELDO PAŽINIMO STUDIJA

2A

 16.00-18.00

SKULPTŪRA

2 kl.

KOMPOZICIJA

pasirenkamieji dalykai

16.00-18.00

PIEŠIMAS

4 kl.

 

16.00-18.00

TAPYBA

16 kl.

18.10-19.10

DAILĖTYRA

5 kl.

 

KULTŪROS PAVELDO PAŽINIMO STUDIJA

2B

18.00-20.00

SKULPTŪRA

2kl.

KOMPOZICIJA

pasirenkamieji dalykai

 18.00-20.00

PIEŠIMAS

4 kl.

16.50-17.50

DAILĖTYRA

5 kl.

18.00-20.00

TAPYBA

16 kl.

 

 

KULTŪROS PAVELDO PAŽINIMO STUDIJA

2D

16.00-18.00

PIEŠIMAS

13 kl.

KOMPOZICIJA

pasirenkamieji dalykai

18.00-20.00

SKULPTŪRA

2kl.

 

 16.50-17.50

DAILĖTYRA

5 kl.

18.00-20.00

TAPYBA

16 kl.

 

KULTŪROS PAVELDO PAŽINIMO STUDIJA

3A

16.00-18.00

TAPYBA

12 kl.

18.10-19.10

DAILĖTYRA

5 kl.

16.00-18.00

SKULPTŪRA

2 kl.

16.00-20.00

GRAFIKA

15 kl.

16.00-20.00

GRAFINIS DIZAINAS

5 kl.

 

16.00-18.00

PIEŠIMAS

4 kl.

 

KULTŪROS PAVELDO PAŽINIMO STUDIJA

3B

16.50-17.50

DAILĖTYRA

5 kl.

18.00-20.00

TAPYBA

12 kl.

18.00-20.00

SKULPTŪRA

2 kl.

16.00-20.00

GRAFIKA

15 kl.

16.00-20.00

GRAFINIS DIZAINAS

5 kl.

 

18.00-20.00

PIEŠIMAS

4 kl.

 

KULTŪROS PAVELDO PAŽINIMO STUDIJA

3D

16.50-17.50

DAILĖTYRA

5 kl.

18.00-20.00

PIEŠIMAS

13 kl.

18.00-20.00

TAPYBA

12 kl.

 18.00-20.00

GRAFIKA

15 kl.

18.00-20.00

GRAFINIS DIZAINAS

5 kl.

16.00-18.00

SKULPTŪRA

2 kl.

 

 

KULTŪROS PAVELDO PAŽINIMO STUDIJA

4A

16.00-18.00

PIEŠIMAS

4 kl.

KOMPOZICIJA

pasirenkamieji dalyklai

KOMPOZICIJA

pasirenkamieji dalyklai

16.00-18.00

TAPYBA

12 kl.

16.00-18.00

SKULPTŪRA

2 kl.

 

DAILĖTYRA

4B

18.00-20.00

PIEŠIMAS

4 kl.

KOMPOZICIJA

pasirenkamieji dalyklai

KOMPOZICIJA

pasirenkamieji dalyklai

18.00-20.00

TAPYBA

12 kl.

18.00-20.00

SKULPTŪRA

2 kl.

 

DAILĖTYRA

***************************** 

ANTROKAMS PASIRENKAMŲJŲ DALYKŲ PAMOKOS VYKS TAIP:

GRAFINĖ KOMPOZICIJA

antradienį

16.00-18.00

ERDVINĖ KOMPOZICIJA

antradienį

18.00-20.00

TAPYBINĖ KOMPOZICIJA

antradienį

16.00-18.00

KETVIRTOKAMS PASIRENKAMŲJŲ DALYKŲ PAMOKOS VYKS TAIP:

GRAFIKA

antradienį

18.00-20.15

FOTOGRAFIJA

antradienį

17.45-20.00

DIZAINAS

trečiadienį

18.00-20.15

KERAMIKA

trečiadienį

18.00-20.15

STIKLAS

antradienį

16.00-18.15

PIEŠIMAS

antradienį

18.00-20.15

INSTALIACIJA-SKULPTŪRA

trečiadienį

17.45-20.00

TAPYBA

trečiadienį

18.00-20.15

DAILĖTYRA

pagal atskirą tvarkaraštį

VISOMS KLASĖMS:

KULTŪROS PAVELDO PAŽINIMO STUDIJA

pagal atskirą tvarkaraštį

 ----------------------------------------------------------------

 

J. VIENOŽINSKIO DAILĖS MOKYKLOS N. VILNIOS FILIALO
MOKSLEIVIŲ SĄRAŠAS

2019/2020 m. m. I pusmetis


1M pradinė
1. Augustė Basalajeva
2. Nika Šachova
3. Haris Khalil Vičas
4. Juozas Perkauskas
5. Mykolas Visakavičius
6. Marius Zabolevičius
7. Milana Mikolaitytė
8. Augustas Švedas
9. Gabrielė Slavinska
10. Tautvydas Žala

1L pradinė
1. Alina Bodiakova
2. Emilija Kauliūtė
3. Goda Sruogaitė
4. Kamila Tučkovska
5. Beatričė Rimašauskaitė
6. Joris Rulevičius
7. Miana Svatkovskaja
8. Evelina Bogušaitė
9. Vėjas Vaičiūnas
10. Gabrielius Jonas Bartoševičius
11. Nojus Ramanauskas

2M pradinė
1. Ariana Curikova
2. Emilija Curikova
3. Akmėja Milaševičiūtė
4. Bernadeta Kondzeliauskaitė
5. Milena Jermak
6. Grytė Korsakaitė
7. Justė Korsakaitė
8. Violeta Maldytė
9. Gintarė Dobrovalskaitė
10. Milena Jusupova
11. Emilija Siroit
12. Milda Lideikaitė

2L pradinė
1. Radvilas Kazimeravičius
2. Adriana Daukševič
3. Brigita Zimnickaitė
4. Diana Macejevska
5. Laurita Šip
6. Eglė Šileikytė
7. Polina Pociūtė
8. Justyna Sosna
9. Karina Mižutavičiūtė
10. Gerda Kuprevičiūtė
11. Eglė Šimkūnaitė
12. Patricija Laurinavičiūtė
13. Evelina Linkevičiūtė

3M pradinė
1. Dominika Tomaševič
2. Dorota Jackūnaitė
3. Paulina Maksimova
4. Emilija Valatkaitė
5. Urtė Žebelytė
6. Ieva Serbentė
7. Pijus Panavas
8. Kipras Kazlauskas
9. Aistė Atėnė Kazlauskaitė
10. Goda Smailytė

3L pradinė
1. Viktorija Mirzoian
2. Milana Gurbo
3. Mijūnė Sorokina
4. Artiom Pukianec
5. Avija Voitovič
6. Ūla Dėdynaitė
7. Ineta Martinkevičiūtė
8. Miglė Nivinskaitė
9. Lija Medišauskaitė
10. Diana Jovša
11. Jlja Tabunov
12. Mark Matvejev
13. Urtė Aidukaitė
14. Polina Krochmalytė

3O pradinė
1. Urtė Luneckaitė
2. Evelina Čebotoriūtė
3. Pijus Rimašauskas
4. Deimantė Jakeliūnaitė
5. Evelina Tamavičiūtė
6. Kasparas Lukauskas
7. Paulina Romanovskytė
8. Simona Buskaitė
9. Aistė Verchorubovaitė
10. Danielia Kozlovskaja
11. Izabela Buša
12. Saulė Jaunė Žilytė
13. Nutautas Šimelis

4M pradinė
1. Evita Symonavičiūtė
2. Adelė Matijošiūtė
3. Dominyka Lavrinovič
4. Oksana Sizova
5. Justina Jakštaitė
6. Emilija Šukštul
7. Artiom Styčinskij
8. Kira Laško
9. Monika Nakrevičiūtė
10. Dominykas Juodagalvis
11. Gabija Jasmantaitė
12. Gvidas Jasmantas

1A
1. Jurgis Daumantas Norkūnas
2. Laura Valančiūtė
3. Jelizaveta Pletniova
4. Ugnė Satkūnaitė
5. Paulius Sereičikas
6. Gabrielius Oberlian
7. Fausta Ožalinskaitė
8. Aneta Čebatul
9. Saulė Lazauskaitė
10. Amelija Bilkštytė
11. Paulius Kazlauskas
12. Karolina Taraškevič

1B
1. Gabriela Drakšaitė
2. Elzė Sereikaitė
3. Mila Rogačiova
4. Marta Kirsanova
5. Charlottė Maria Schrijer
6. Inesa Kežun
7. Anelija Masytė
8. Elena Masytė
9. Julija Masytė
10. Vita Statkutė

1D
1. Lėja Gasiūnaitė
2. Saulė Aleškevičiūtė
3. Gerda Dominyka Kaynova
4. Raminta Pilat
5. Alina Lisecka
6. Gileta Aliulytė
7. Žasmina Bogdanovič
8. Danielius Šalavka
9. Elzė Ustinavičiūtė
10. Karina Michalčuk

1E
1. Rasa Vaičiulytė
2. Ksenija Leontjeva
3. Eglė Balčiūnaitė
4. Sandra Pleskačevskytė
5. Viktoras Petrusevič
6. Kamilė Tomaševič
7. Saulius Alminas

2A
1. Alisa Kovaliova
2. Aleksandra Ponkratenko
3. Nikol Miziulčenkova
4. Milda Šakalytė
5. Aurėja Kairytė
6. Akvilė Pugačiovaitė
7. Rasa Šovaitė
8. Eva Dravnel
9. Adelė Krisiukaitė
10. Sofija Arcerė
11. Milena Solenik
12. Aleksandra Kašubaitė
13. Ugnė Saulevičiūtė
14. Dominyka Tunaitytė
15. Smiltė Zabulionytė

2B
1. Gerda Visockaitė
2. Roberta Beniušytė
3. Milana Babašinskaja
4. Kotryna Novickaja
5. Jekaterina Lukjanova
6. Glorija Seniut
7. Gabrielė Olechnovičiūtė
8. Ugnė Andriekutė
9. Kamilė Vaičiulytė
10. Evelina Žukaitė
11. Miglė Marcinkevičiūtė
12. Ksenija Stepanova
13. Emilija Genytė

2D
1. Letycja Lukaševič
2. Ignas Anužis
3. Emilija Zigmontaitė
4. Nikol Shuvaevaitė
5. Aleksandra Pigusova
6. Agata Kubarevič
7. Aleksandra Kurčenko
8. Evelina Orlovskaja
9. Lina Radevič
10. Agnė Petrikaitė
11. Paulius Jonas Budka
12. Laura Budkaitė
13. Olivija Šemis
14. Sabina Mamedova
15. Viktorija Borisevič
16. Polina Denisevič

3A
1. Emilija Petrusevič
2. Elina Kovalevskaja
3. Ugnė Batulevičiūtė
4. Emilija Tomaševič
5. Augusta Machnevič
6. Amelija Basiul
7. Diana Sebekinaitė
8. Gustė Pakačimaitė
9. Milena Bobrik
10. Patrycja Vaškovič
11. Lukrecija Jarmalytė

3B
1. Dorotėja Žukaitytė
2. Kamilia Pauliukienaitė
3. Ūla Sabaliauskaitė
4. Germantas Pavliukas
5. Mažena Mackevič
6. Dominyka Karasevičiūtė
7. David Gulbicki
8. Ernestas Skopovas
9. Justas Jakaitis
10. Gabija Aliukonytė
11. Mažena Ratkevič
12. Martyna Atraškevičiūtė
13. Anastasija Maisėjėnko
14. Adriana Radivilovč
15. Agnė Ignatavičiūtė

3D
1. Mikalojus Žalneravičius
2. Ketrin Vorobej
3. Lėja Šopauskaitė
4. Ugnė Gerasimovaitė
5. Richardas Černiavskis
6. Steponas Dominas
7. Rimantas Šiupienis
8. Emilija Maciutkevič
9. Emilija Juchnevičiūtė
10. Aurėja Rėksnytė
11. Violetta Shleynikova
12. Paula Kudriašovaitė
13. Jorūnė Jankauskaitė

4A
1. Kamilė Medelytė
2. Beatričė Aškelovič
3. Evelina Stvolovič
4. Karolina Kvecinskaja
5. Artūras Anužis
6. Jorė Vilkelytė
7. Laurita Radiševska
8. Austėja Sofija Balžakaitė
9. Aurelija Stefanovič
10. Mantas Babajevas
11. Adrija Cimanavičiūtė
12. Ignas Šermukšnis

4B
1. Kotryna Šniukštaitė
2. Miglė Kirilovaitė
3. Austėja Ona Plančiūnaitė
4. Patricija Tšetiak
5. Jorė Petrikaitė
6. Diana Tumėnaitė
7. Rasa Petrošiūtė
8. Jurij Romanovskij
9. Vanesa Kondakova
10. Gražina Jachimovič
11. Ona Akelė
12. Titas Mituzas