Get Adobe Flash player
Apie mus Naujienos

Naujienos

PRADINIŲ IR PAGRINDINIŲ KLASIŲ MOKINIAMS
PAMOKOS VYKS IKI GRUODŽIO 12 D.
GRUODŽIO 13-20 D. - PERŽIŪRŲ SAVAITĖ
(ŽIŪRĖTI PERŽIŪRŲ TVARKARAŠTĮ)
GRUODŽIO 21 D.-SAUSIO 5 D. - ATOSTOGOS
SAUSIO 6 D. VĖL PRASIDEDA PAMOKOS

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

2019/20 M. M. I PUSMEČIO

PERŽIŪRŲ TVARKARAŠTIS

PRADINĖS KLASĖS

1M, 1L,  2M, 2L, 3M, 3L, 3P, 3O 13 d. 1830 val. mokinių darbų paroda,

1M, 1L 2M, 2L, 3M, 3L, 3P, 3O - 13 d. 19 val. rezultatų aptarimas su tėvais .

PAGRINDINĖS KLASĖS

1A, 1B,1D 14 d. 1000 val. eksponuoja darbus.

1A, 1B,1D 16 d. 1830 val. peržiūros rezultatų aptarimas, kviečiame tėvus.

1E2A2B, 2D, 3B 17 d. 1600 val. eksponuoja darbus.

1E2A2B, 2D, 3B  18 d. 1830 val. peržiūros rezultatų aptarimas, kviečiame tėvus.

3A4A, 4B 19 d. 1600 val. eksponuoja darbus.

3D ir studijos – 19 d. 1700 val. eksponuoja darbus.

3A3D4A, 4B ir studijos 20 d. 1830 val. peržiūros rezultatų aptarimas, kviečiame tėvus.

PASTABA: visiems pagrindinių klasių mokiniams eksponuoti darbus BŪTINA. Jei sergate, susisekite su klasės vadovu. Mokiniai, neeksponavę darbų, negaus pažymių už pirmą pusmetį ir nebus keliami į kitą klasę.

----------------------------------------------------------------

PAMOKŲ TVARKARAŠTIS 2019/2020 M. M.

 

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

 Šeštadienis 

1M

pradinė

15.00-16.30

PIEŠIMAS

10 kl.

 

14.30-16.00

LIPDYBA

8 kl.

     

1L

pradinė

 

 

16.30-18.00

PIEŠIMAS

12 kl.

 

15.30-17.00

LIPDYBA

8 kl.

 

2M

pradinė

15.10-16.40

LIPDYBA

8 kl.

 

 15.00-16.30

PIEŠIMAS

12 kl.

 

 

 

2L

pradinė

14.30-16.00

PIEŠIMAS

16 kl.

   

14.30-16.00

TAPYBA

10 kl.

   

3M

pradinė

 

 15.30-17.00

TAPYBA

10 kl.

15.00-16.30

PIEŠIMAS

13 kl.

 

 

 9.30-11.00

ERDVINĖ RAIŠKA

10 kl.

3L

pradinė

 16.30-18.00

TAPYBA

10 kl.

 

16.30-18.00

PIEŠIMAS

13 kl.

 

11.00-12.30

ERDVINĖ RAIŠKA

10 kl.

3O

pradinė

 

 

 18.00-19.30

PIEŠIMAS

13 kl.

14.30-16.00

ERDVINĖ RAIŠKA

2 kl.

16.30-18.00

TAPYBA

13 kl.

 

4M

pradinė

 

 17.00-18.30

TAPYBA

10 kl.

15.30-17.00

PIEŠIMAS

16 kl.

17.00-18.30

ERDVINĖ RAIŠKA

10 kl.

 

 

1A

 

 16.00-18.00

KERAMIKA

 8 kl.

 17.00-19.00

KOMPOZICIJA  

16 kl.

15.45-16.45

DAILĖTYRA

5 kl.

16.50-18.50

TAPYBA

13 kl.

 

9.00-11.00

PIEŠIMAS

4 kl.

KULTŪROS PAVELDO PAŽINIMO STUDIJA

1B

15.45-16.45

DAILĖTYRA

5 kl.

16.50-18.50

KERAMIKA

8 kl.

16.00-18.00

TAPYBA

13 kl.

 

16.00-18.00

KOMPOZICIJA  

16 kl.

 

11.00-13.00

PIEŠIMAS

4 kl.

KULTŪROS PAVELDO PAŽINIMO STUDIJA

1D

16.00-18.00

KOMPOZICIJA

16 kl.

 

 16.00-18.00

KERAMIKA

8 kl.

16.00-18.00

PIEŠIMAS

4 kl.

18.10-19.10

DAILĖTYRA

5 kl.

18.00-20.00

TAPYBA

13 kl.

 

KULTŪROS PAVELDO PAŽINIMO STUDIJA

1E

18.00-20.00

KOMPOZICIJA

16 kl.

 18.00-20.00

TAPYBA

13 kl.

 

18.00-20.00

PIEŠIMAS

4 kl.

17.00-19.00

KERAMIKA

8 kl.

19.10-20.10

DAILĖTYRA

5 kl.

 

KULTŪROS PAVELDO PAŽINIMO STUDIJA

2A

 16.00-18.00

SKULPTŪRA

2 kl.

KOMPOZICIJA

pasirenkamieji dalykai

16.00-18.00

PIEŠIMAS

4 kl.

 

16.00-18.00

TAPYBA

16 kl.

18.10-19.10

DAILĖTYRA

5 kl.

 

KULTŪROS PAVELDO PAŽINIMO STUDIJA

2B

18.00-20.00

SKULPTŪRA

2kl.

KOMPOZICIJA

pasirenkamieji dalykai

 18.00-20.00

PIEŠIMAS

4 kl.

16.50-17.50

DAILĖTYRA

5 kl.

18.00-20.00

TAPYBA

16 kl.

 

 

KULTŪROS PAVELDO PAŽINIMO STUDIJA

2D

16.00-18.00

PIEŠIMAS

13 kl.

KOMPOZICIJA

pasirenkamieji dalykai

18.00-20.00

SKULPTŪRA

2kl.

 

 16.50-17.50

DAILĖTYRA

5 kl.

18.00-20.00

TAPYBA

16 kl.

 

KULTŪROS PAVELDO PAŽINIMO STUDIJA

3A

16.00-18.00

TAPYBA

12 kl.

18.10-19.10

DAILĖTYRA

5 kl.

16.00-18.00

SKULPTŪRA

2 kl.

16.00-20.00

GRAFIKA

15 kl.

16.00-20.00

GRAFINIS DIZAINAS

5 kl.

 

16.00-18.00

PIEŠIMAS

4 kl.

 

KULTŪROS PAVELDO PAŽINIMO STUDIJA

3B

16.50-17.50

DAILĖTYRA

5 kl.

18.00-20.00

TAPYBA

12 kl.

18.00-20.00

SKULPTŪRA

2 kl.

16.00-20.00

GRAFIKA

15 kl.

16.00-20.00

GRAFINIS DIZAINAS

5 kl.

 

18.00-20.00

PIEŠIMAS

4 kl.

 

KULTŪROS PAVELDO PAŽINIMO STUDIJA

3D

16.50-17.50

DAILĖTYRA

5 kl.

18.00-20.00

PIEŠIMAS

13 kl.

18.00-20.00

TAPYBA

12 kl.

 18.00-20.00

GRAFIKA

15 kl.

18.00-20.00

GRAFINIS DIZAINAS

5 kl.

16.00-18.00

SKULPTŪRA

2 kl.

 

 

KULTŪROS PAVELDO PAŽINIMO STUDIJA

4A

16.00-18.00

PIEŠIMAS

4 kl.

KOMPOZICIJA

pasirenkamieji dalyklai

KOMPOZICIJA

pasirenkamieji dalyklai

16.00-18.00

TAPYBA

12 kl.

16.00-18.00

SKULPTŪRA

2 kl.

 

DAILĖTYRA

4B

18.00-20.00

PIEŠIMAS

4 kl.

KOMPOZICIJA

pasirenkamieji dalyklai

KOMPOZICIJA

pasirenkamieji dalyklai

18.00-20.00

TAPYBA

12 kl.

18.00-20.00

SKULPTŪRA

2 kl.

 

DAILĖTYRA

***************************** 

ANTROKAMS PASIRENKAMŲJŲ DALYKŲ PAMOKOS VYKS TAIP:

GRAFINĖ KOMPOZICIJA

antradienį

16.00-18.00

ERDVINĖ KOMPOZICIJA

antradienį

18.00-20.00

TAPYBINĖ KOMPOZICIJA

antradienį

16.00-18.00

KETVIRTOKAMS PASIRENKAMŲJŲ DALYKŲ PAMOKOS VYKS TAIP:

GRAFIKA

antradienį

18.00-20.15

FOTOGRAFIJA

antradienį

17.45-20.00

DIZAINAS

trečiadienį

18.00-20.15

KERAMIKA

trečiadienį

18.00-20.15

STIKLAS

antradienį

16.00-18.15

PIEŠIMAS

antradienį

18.00-20.15

INSTALIACIJA-SKULPTŪRA

trečiadienį

17.45-20.00

TAPYBA

trečiadienį

18.00-20.15

DAILĖTYRA

pagal atskirą tvarkaraštį

VISOMS KLASĖMS:

KULTŪROS PAVELDO PAŽINIMO STUDIJA

pagal atskirą tvarkaraštį