Get Adobe Flash player
Apie mus Naujienos

Naujienos

VASAROS  STOVYKLA  TAURAGNUOSE

Į STOVYKLĄ IŠVYKSTAME NUO MOKYKLOS BIRŽELIO 21 D. 9.00 VAL. RYTE

STOVYKLA VYKS UTENOS RAJ. TAURAGNŲ MIESTELYJE, A. MUSTEIKIO G., 58 

IŠ STOVYKLOS GRĮŽTAME BIRŽELIO 30 D. APIE 13-14 VAL. PRIE MOKYKLOS

 

SU SAVIMI PRIVALOMA TURĖTI:

GYVENIMUI:

1. Baltą patalynę (užsivilkti ant pagalvės ir antklodės), rankšluostį
2. Asmens higienos priemones
3. Galvos apdangalą
4. Priemones nuo saulės įdegio, uodų ir erkių
5. Pakaitinius rūbus ir avalynę
6. Apsiaustą ir skėtį nuo lietaus arba saulės
7. Asmeninį puodelį ir šaukštelį

Jei Jūsų vaikas vartoja vaistus – būtinai juos įdėkite, parašykite instrukciją, kaip juos vartoti.  Jei sitemingas vaistų vartojimas privalomas - praneškite apie tai praktikos vadovams

DARBUI:

1. Didelio formato (A2) aplanką (“papkę”) arba storo ir kieto kartono lapą
2. Sulankstomą nešiojamą kėdutę sėdėjimui
3. Kas nori – papildomai gali turėti akvarelinius dažus
4. Skirtingo pločio teptukus
5. Indelį vandeniui nešiotis ir įsipilti tapant
6. Skirtingo kietumo pieštukus
7. Trintuką
8. Tušą, plunksnakotį ir plunksneles, kitas grafines priemones pagal mokinio poreikį
9. Skalbinių segtukus ar kitas priemones popieriaus lapą prisitvirtinti
10. Bloknotą eskizavimui ir gelinius rašiklius
11. Guašo dažų rinkinį arba aliejinių dažų rinkinį (tiems, kas jau tapo aliejiniais dažais) ir primones jais tapyti (popierius ir gruntuoti kartonai tapybai ir piešimui bus paimti iš mokyklos)

 PRIVALOMA UŽPILDYTI „TĖVŲ SUTIKIMO RAŠTĄ“

ATSISIŲSTI DOKUMENTĄ

----------------------------------------------------------------------------

VASAROS PRAKTIKA 2019

1 grupė (mokytoja Aurika) akvarelės pleneras mieste
birželio 3–14 d.
Renkasi mokykloje 16 val., atsinešti priemones akvarelei.

1. Emilija Petrusevič
2. Elina Kovalevskaja
3. Amelija Basiul
4. Miglė Molevičiūtė
5. Diana Sebekinaitė
6. Emilija Genytė
7. Lukrecija Jarmalytė
8. Beatričė Aškelovič
9. Artūras Anužis
10. Jorė Vilkelytė
11. Jurij Romanovskij
12. Vanesa Kondakova
13. Gražina Jachimovič
14. Titas Mituzas
15. Steponas Dominas
16. Jonė Siliūtė
17. Patrycja Vaškovič


2 grupė (mokytoja Vilija) tapyba, piešimas gamtoje
birželio 3–14 d.
Renkasi mokykloje 16 val., atsinešti piešimo ir tapybos priemones, papkę (A2) arba kartono lapą popieriui prisisegti, sulankstomą kėdutę, kepurę nuo saulės, ką nors nuo lietaus, užsukamą indą vandeniui.

1. Elzė Ustinavičiūtė
2. Alisa Kovaliova
3. Aleksandra Ponkratenko
4. Nikol Miziulčenkova
5. Aurėja Kairytė
6. Akvilė Pugačiovaitė
7. Rasa Šovaitė
8. Eva Dravnel
9. Adelė Krisiukaitė
10. Ksenija Stepanova
11. Sofija Arcerė
12. Glorija Seniut
13. Ugnė Andriekutė
14. Milana Babašinskaja


3 grupė (mokytojai Eglė ir Rimvydas) tapyba, piešimas gamtoje ir kt.
Birželio 10-21 d.
Renkasi mokykloje 16 val., atsinešti piešimo ir tapybos priemones, papkę (A2) arba kartono lapą popieriui prisisegti, sulankstomą kėdutę, kepurę nuo saulės, ką nors nuo lietaus, užsukamą indą vandeniui.

1. Roberta Beniušytė
2. Danielius Šalavka
3. Kotryna Novickaja
4. Jekaterina Lukjanova
5. Kseniya Pakholkava
6. Gabrielė Olechnovičiūtė
7. Kamilė Vaičiulytė
8. Evelina Žukaitė
9. Rasa Vaičiulytė
10. Noja Misiūtė
11. Letycja Lukaševič
12. Ignas Anužis
13. Ksenija Leontjeva
14. Nikol Shuvaevaitė
15. Nika Karnišova
16. Aleksandra Pigusova
17. Agata Kubarevič
18. Dominyka Tunaitytė

 

4 grupė (mokytoja Onutė) projektas su Lietuvos dailės muziejumi.
Birželio 10-21 d.
Renkasi mokykloje 16 val.

1. Evelina Orlovskaja
2. Lina Radevič
3. Mykolas Pikelis
4. Agnė Petrikaitė
5. Paulius Jonas Budka
6. Laura Budkaitė
7. Emilija Palinskytė
8. Olivija Šemis
9. Sabina Mamedova
10. Mikalojus Žalneravičius
11. Ketrin Vorobej
12. Ugnė Gerasimovaitė
13. Richardas Černiavskis
14. Rimantas Šiupienis
15. Emilija Maciutkevič
16. Emilija Juchnevičiūtė
17. Aurėja Rėksnytė


5 grupė (mokytojas Rimantas) skulptūra
Birželio 10-21 d.
Renkasi mokykloje 16 val.

1. Aleksandra Michailovska
2. Evelina Stvolovič
3. Karolina Kvecinskaja
4. Daniil Vaičiūnas
5. Aurelija Stefanovič
6. Juras Jurgis Benetis
7. Agota Songailaitė
8. Agnė Ignatavičiūtė
9. Patricija Tšetiak
10. Jorė Petrikaitė
11. Rasa Petrošiūtė


6 grupė (mokytojas Kazys) skulptūra
Birželio 10-21 d.
Renkasi mokykloje 16 val.

1. Dorotėja Žukaitytė
2. Kamilia Pauliukienaitė
3. Ūla Sabaliauskaitė
4. Germantas Pavliukas
5. Mažena Mackevič
6. Dominyka Karasevičiūtė
7. David Gulbicki
8. Edgar Kundinovič
9. Milena Bobrik
10. Ernestas Skopovas tik Sk.
11. Justas Jakaitis 2m
12. Gabija Aliukonytė
13. Mažena Ratkevič
14. Martyna Atraškevičiūtė


7 grupė
Pleneras Tauragnų miestelyje, Utenos raj. (mokytojai Vytas, Aistė ir Roberta)
birželio 21 – 30 d.
susirinkimas birželio 10 d. 19 val.,BŪTINA DALYVAUTI SU TĖVAIS!!!

(JEI TĖVAI NESUSITIKS SU MOKYTOJAIS - MOKSLEIVIS Į PRAKTIKĄ NEBUS VEŽAMAS IR JĄ PRIVALĖS ATLIKTI SAVARANKIŠKAI)

1. Milda Šakalytė
2. Aleksandra Kašubaitė
3. Gerda Visockaitė
4. Miglė Marcinkevičiūtė
5. Gustė Pakačimaitė
6. Ignas šermukšnis
7. Emilija Tomaševič
8. Augusta Machnevič
9. Ugnė Batulevičiūtė
10. Kamilė Medelytė
11. Ona Akelė
12. Rapolas Matas Strazdas
13. Austėja Sofija Balžakaitė
14. Mantas Babajevas
15. Kotryna Šniukštaitė
16. Austėja Ona Plančiūnaitė
17. Diana Tumėnaitė
18. Augusta Vėja Putytė
19. Jogilė Bundonytė
20. Sofija Baltėnaitė
21. Emilija Pliaukštaitė
22. Lėja Šopauskaitė


Savarankiškai atlieka vasaros praktiką:
1. Miglė Kirilovaitė
2. Milena Solenik

----------------------------------------------------------------------------

PAMOKŲ TVARKARAŠTIS 2018/2019 M. M.

 

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

Šeštadienis

1M

pradinė

15.00-16.30

PIEŠIMAS

10 kl.

     

14.30-16.00

LIPDYBA

8 kl.

 

1L

pradinė

16.30-18.00

PIEŠIMAS

10 kl.

 

15.30-17.00

LIPDYBA

8 kl.

     

2M

pradinė

15.10-16.40

LIPDYBA

8 kl.

     

15.00-16.30

PIEŠIMAS

12 kl.

 

2L

pradinė

14.30-16.00

PIEŠIMAS

16 kl.

   

14.30-16.00

TAPYBA

10 kl.

   

3M

pradinė

   

16.30-18.00

PIEŠIMAS

13 kl.

15.10-16.40

TAPYBA

13 kl.

15.00-16.30

SKULPTŪRA

2 kl.

 

3L

pradinė

 

17.30-19.00

TAPYBA

10 kl.

15.00-16.30

PIEŠIMAS

13 kl.

 

16.30-18.00

SKULPTŪRA

2 kl.

 

3P

pradinė

 

16.00-17.30

TAPYBA

10 kl.

 

16.30-18.00

SKULPTŪRA

8 kl.

15.30-17.00

PIEŠIMAS

16 kl.

 

3O

pradinė

   

18.00-19.30

PIEŠIMAS

13 kl.

14.30-16.00

SKULPTŪRA

2 kl.

16.30-18.00

TAPYBA

12 kl.

 

1A

 

 16.00-18.00

KERAMIKA

 8 kl.

 

15.45-16.45

DAILĖTYRA

5 kl.

16.50-18.50

TAPYBA

13 kl.

17.00-19.00

KOMPOZICIJA  

16 kl.

9.00-11.00

PIEŠIMAS

4 kl.

1B

15.45-16.45

DAILĖTYRA

5 kl.

16.50-18.50

KERAMIKA

8 kl.

16.00-18.00

TAPYBA

13 kl.

 

16.00-18.00

KOMPOZICIJA  

16 kl.

 

11.00-13.00

PIEŠIMAS

4 kl.

1D

16.00-18.00

KOMPOZICIJA

16 kl.

18.00-20.00

TAPYBA

13 kl.

 

16.00-18.00

PIEŠIMAS

4 kl.

18.10-19.10

DAILĖTYRA

5 kl.

16.00-18.00

KERAMIKA

8 kl.

 

1E

18.00-20.00

KOMPOZICIJA

16 kl.

 

17.00-19.00

KERAMIKA

8 kl.

19.10-20.10

DAILĖTYRA

5 kl.

18.00-20.00

PIEŠIMAS

4 kl.

17.00-19.00

TAPYBA

13 kl.

 

2A

 16.00-18.00

SKULPTŪRA

2 kl.

KOMPOZICIJA*

pasirenkamieji dalykai

16.00-18.00

TAPYBA

16 kl.

18.10-19.10

DAILĖTYRA

5 kl.

 

16.00-18.00

PIEŠIMAS

4 kl.

 

2B

18.00-20.00

SKULPTŪRA

2kl.

KOMPOZICIJA*

pasirenkamieji dalykai

 

16.50-17.50

DAILĖTYRA

5 kl.

18.00-20.00

TAPYBA

16 kl.

18.00-20.00

PIEŠIMAS

4 kl.

 

2D

16.00-18.00

PIEŠIMAS

13 kl.

KOMPOZICIJA*

pasirenkamieji dalykai

16.50-17.50

DAILĖTYRA

5 kl.

18.00-20.00

TAPYBA

16 kl.

18.00-20.00

SKULPTŪRA

2kl.

   

3A

16.00-18.00

TAPYBA

12 kl.

18.10-19.10

DAILĖTYRA

5 kl.

16.00-18.00

SKULPTŪRA

2 kl.

16.00-18.00

PIEŠIMAS

4 kl.

 

16.00-18.00

GRAFIKA

15 kl.

16.00-18.00

GRAFINIS DIZAINAS

5 kl.

 

3B

16.50-17.50

DAILĖTYRA

5 kl.

18.00-20.00

TAPYBA

12 kl.

18.00-20.00

SKULPTŪRA

2 kl.

18.00-20.00

PIEŠIMAS

4 kl.

 

16.00-18.00

GRAFIKA

15 kl.

16.00-18.00

GRAFINIS DIZAINAS

5 kl.

 

3D

16.50-17.50

DAILĖTYRA

5 kl.

18.00-20.00

PIEŠIMAS

13 kl.

18.00-20.00

TAPYBA

12 kl.

 

16.00-18.00

SKULPTŪRA

2 kl.

18.00-20.00

GRAFIKA

15 kl.

18.00-20.00

GRAFINIS DIZAINAS

5 kl.

 

4A

16.00-18.00

PIEŠIMAS

4 kl.

KOMPOZICIJA*

pasirenkamieji dalyklai

16.00-18.00

SKULPTŪRA

2 kl.

16.00-18.00

TAPYBA

12 kl.

 KOMPOZICIJA*

pasirenkamieji dalyklai

DAILĖTYRA*

4B

18.00-20.00

PIEŠIMAS

4 kl.

KOMPOZICIJA*

pasirenkamieji dalyklai

18.00-20.00

SKULPTŪRA

2 kl.

18.00-20.00

TAPYBA

12 kl.

KOMPOZICIJA*

pasirenkamieji dalyklai

DAILĖTYRA*

***************************** 

ANTROKAMS PASIRENKAMŲJŲ DALYKŲ PAMOKOS VYKS TAIP:

GRAFINĖ KOMPOZICIJA

antradienį

16.00-18.00

ERDVINĖ KOMPOZICIJA

antradienį

18.00-20.00

TAPYBINĖ KOMPOZICIJA

antradienį

16.00-18.00

KETVIRTOKAMS PASIRENKAMŲJŲ DALYKŲ PAMOKOS VYKS TAIP:

GRAFIKA

antradienį

18.00-20.15

FOTOGRAFIJA

antradienį

17.45-20.00

DIZAINAS

penktadienį

18.00-20.15

KERAMIKA

penktadienį

18.00-20.15

STIKLAS

antradienį

16.00-18.15

PIEŠIMAS

antradienį

18.00-20.15

INSTALIACIJA-SKULPTŪRA

penktadienį

17.45-20.00

TAPYBA

penktadienį

18.00-20.15

DAILĖTYRA

pagal atskirą tvarkaraštį

VISOMS KLASĖMS:

KULTŪROS PAVELDO PAŽINIMO STUDIJA

pagal atskirą tvarkaraštį