Joom!Fish config error: Default language is inactive!
 
Please check configuration, try to use first active language


Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/vienozinsk/domains/naujojivilnia.vienozinskis.lt/public_html/plugins/system/jfrouter.php:300) in /home/vienozinsk/domains/naujojivilnia.vienozinskis.lt/public_html/plugins/system/jfrouter.php on line 315

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/vienozinsk/domains/naujojivilnia.vienozinskis.lt/public_html/plugins/system/jfrouter.php:300) in /home/vienozinsk/domains/naujojivilnia.vienozinskis.lt/public_html/plugins/system/jfrouter.php on line 316

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/vienozinsk/domains/naujojivilnia.vienozinskis.lt/public_html/plugins/system/jfrouter.php:300) in /home/vienozinsk/domains/naujojivilnia.vienozinskis.lt/public_html/plugins/system/jfrouter.php on line 317
Naujienos
Get Adobe Flash player
Apie mus Naujienos

Naujienos

Vilniaus miesto moksleivių

XXIV LIETUVOS MOKINIŲ DAILĖS OLIMPIADA

Lietuvos sėkmės istorijos šimtmetis: praeitis, dabartis, idėja Lietuvai“

II etapas

 

 Kamilė Vasiliauskaitė (1 vieta)Emilija Pliaukštaitė (2 vieta)Donatas Tretjakovas (3 vieta)

Mantė Butkevičiūtė (4-5 vieta)Eugenija Tereščenko (4-5 vieta)Gabrielė Gerulaitytė (6 vieta)

Dovilė Minkauskaitė (7 vieta)Gabija Mackevičiūtė (8 vieta)Karolis Skirtunas (9 vieta)

 Danielius Simaitis (10 vieta)Martynas Janulčikas (11 vieta)Jana Aleksandra Štop (12 vieta)

Agnė Lavrinovičiūtė (13 vieta)Akvilė Brazinskaitė (14-15 vieta) Ariana Žarova (14-15 vieta)

Ksenija Cvetkova (16 vieta)Miglė Kemeklytė (17 vieta)Ingrida Drevalytė (18 vieta)

Emilija Vaitkutė (19 vieta)Laura Kovaliūnaitė (20 vieta)Ona Šniukštaitė (21 vieta)

Modesta Jarmalavičiūtė (22 vieta)Giedrė Rimutė Jakučionytė (23 vieta)Gabija Kasteckaitė (24 vieta)

Dailės olimpiados II etapo baigiamasis renginys vyks kovo 9 d. 16 val. VDA gotikinėje salėje.

Kviečiame atvykti visus dalyvius ir jų mokytojus. 

Renginio metu apdovanosime  dalyvius ir mokytojus, grąžinsime kūrybinės veiklos aplankus ir darbus bei tikimės, kad pavyks suorganizuoti ekskursiją po VDA.
 

------------------------------------------------------------------ 

Lietuvos mokinių dailės olimpiados Vilniaus miesto II etapo darbų vertinimo

 P R O T O K O L A S

Mokinio vardas, pavardė

Klasė

Mokykla

Kūrybinės veiklos aplankas

0-40 balų

Kūrybinis namų darbas

0-10 balų

Kūrybinis II-ojo etapo darbas

Balų suma

Vieta

Idėjos originalumas

0-15 balų

Meninės ir techninės raiškos priemonių valdymas

0-33 balai

Pateikta kūrinio metrika

0-2 balai

Kamilė Vasiliauskaitė 12 Vilniaus Mykolo Biržiškos klasikinė gimnazija 40 9,8 14,2 31,6 2 97,6 1
Emilija Pliaukštaitė 11 Vilniaus Justino Vienožinskio dailės mokykla Naujosios Vilnios filialas 39,6 7,8 14,6 32,2 2 96,2 2
Donatas Tretjakovas 12

„Santaros“ gimnazija

39,8 9,8 13,8 30,2 2 95,6 3
Mantė Butkevičiūtė 8

Vilniaus Maironio progimnazija

39,8 8,4 12,6 31,6 2 94,4 4-5
Eugenija Tereščenko 12

Vilniaus Vasilijaus Kačialovo gimnazija

39,8 9 13,6 30 2 94,4 4-5
Gabrielė Gerulaitytė 11 Vilniaus Sofijos Kovalevskajos gimnazija 40 9,2 13,2 29,2 2 93,6 6
Dovilė Minkauskaitė 12

Vilniaus Antakalnio gimnazija

36,25 8,5 13 30 2 89,75 7
Gabija Mackevičiūtė 12

Vilniaus Simono Daukanto gimnazija

36,8 8,8 12,6 28 2 88,2 8
Karolis Skirtunas 12

Vilniaus Tuskulėnų gimnazija

38,6 8 12,4 23,4 2 84,4 9
Danielius Simaitis 9

VŠĮ Vilniaus privati gimnazija

37,8 8,4 10,8 24,8 2 83,8 10
Martynas Janulčikas 12 Lietuvos aklųjų ir silpnaregių ugdymo centras 38,8 9,4 9,8 22,4 2 82,4 11
Jana Aleksandra Štop 8 „Santaros“ progimnazija 39 8,4 7,6 25 2 82 12
Agnė Lavrinovičiūtė 8

Vilniaus Baltupių progimnazija

38,4 9 8,6 22,8 2 80,8 13
Akvilė Brazinskaitė 12

Vilniaus „Židinio“ suaugusiųjų gimnazija

38 9,8 9,4 20,6 2 79,8 14-15
Ariana Žarova 8 Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija 35,4 8,8 10 23,6 2 79,8 14-15
Ksenija Cvetkova 10

Vilniaus Naujamiesčio mokykla

38,4 8 9,4 21,6 2 79,4 16
Miglė Kemeklytė 12

Vilniaus Radvilų gimnazija

38,6 7,4 7,4 23,8 2 79,2 17
Ingrida Drevalytė 11

Vilniaus „Juventos“ gimnazija

36,8 9 4,8 25,8 2 78,4 18
Emilija Vaitkutė 8 Vilniaus savivaldybės Grigiškių „Šviesos“ gimnazija 39,8 9 8,4 18 2 77,2 19
Laura Kovaliūnaitė 12

Vilniaus lietuvių namai

35,4 8,2 8,2 24,2 1 77 20
Ona Šniukštaitė 8

Vilniaus „Ryto“ progimnazija

38,6 0 7,4 25,6 2 73,6 21
Modesta Jarmalavičiūtė 9

Vilniaus kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centras

37,2 8,4 5,6 16 2 69,2 22
Giedrė Rimutė Jakučionytė 11 VŠĮ Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondo licėjus „Forumas“ 0 9,8 15 33 2 59,8 23
Gabija Kasteckaitė 11

Vilniaus Šv. Kristoforo gimnazija

0 9,2 10 25,6 2 46,8 24

V E R T I N I M O   K O M I S I J A :

Jūratė Kokštaitė, mokytoja metodininkė, Žvėryno gimnazija - pirmininkė

Laima Bazienė, mokytoja metodininkė, Tuskulėnų gimnazija

Edita Dalia Rakauskaitė, vyr. mokytoja, Antakalnio progimnazija

Roberta Vasiliūnienė, mokytoja metodininkė, Vilniaus Justino Vienožinskio dailės mokykla

Alma Šulskutė, vyr. mokytoja, Antakalnio gimnazija

Eglė Ridikaitė, mokytoja, Vilniaus Justino Vienožinskio dailės mokykla