Get Adobe Flash player
Apie mus Tvarkaraštis

Tvarkaraštis

2018/2019 M. M. II PUSMEČIO

PERŽIŪRŲ TVARKARAŠTIS

PRADINĖS KLASĖS

1L, 1M, 2L, 2M, 3L, 3M, 3O, 3P – 17 d. 1800 val. mokinių darbų paroda,

1L, 1M, 2L, 2M, 3L, 3M, 3O, 3P – 17 d. 1830 val.  rezultatų aptarimas, kviečiame tėvus.

PAGRINDINĖS KLASĖS

1A, 1B,1D, 1E– 22 d. 1600 val. eksponuoja darbus.

1A, 1B,1D, 1E– 23 d. 1830 val. peržiūros rezultatų aptarimas, kviečiame tėvus.

2A,2B, 2D, 3A, 3B, 3D – 24 d. 1600 val. eksponuoja darbus.

2A,2B, 2D, 3A, 3B, 3D – 27 d. 1830 val. peržiūros rezultatų aptarimas, kviečiame tėvus.

4A, 4B ir studijos – 20 d. 1600 val. eksponuoja darbus.

4A, 4B ir studijos – 21 d. 1830 val. peržiūros rezultatų aptarimas, kviečiame tėvus.

PASTABA: pagrindinių klasių mokiniams eksponuoti darbus BŪTINA. Jeigu sergate, susisiekite su klasės vadovu. Mokiniai, neišsieksponavę darbų, negaus pažymių už antrą pusmetį ir nebus perkelti į kitą klasę.

------------------------------------------------------------------------------------

 

DAILĖS BŪRELIO (NEFORMALIOJO UGDYMO) GRUPĖS

1K ANTRADIENIAIS  14.30-16.00

2K TREČIADIENIAIS  14.30-16.00

3K TREČIADIENIAIS  16.00-17.30

4K TREČIADIENIAIS  17.30-19.00

5K PENKTADIENIAIS 15.30-17.00

-----------------------------------------------------------------------------------

 

PAMOKŲ TVARKARAŠTIS 2018/2019 M. M.

 

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

Šeštadienis

1M

pradinė

15.00-16.30

PIEŠIMAS

10 kl.

     

14.30-16.00

LIPDYBA

8 kl.

 

1L

pradinė

16.30-18.00

PIEŠIMAS

10 kl.

 

15.30-17.00

LIPDYBA

8 kl.

     

2M

pradinė

15.10-16.40

LIPDYBA

8 kl.

   

 

15.00-16.30

PIEŠIMAS

12 kl.

 

2L

pradinė

14.30-16.00

PIEŠIMAS

16 kl.

   

14.30-16.00

TAPYBA

10 kl.

   

3M

pradinė

   

16.30-18.00

PIEŠIMAS

13 kl.

15.10-16.40

TAPYBA

13 kl.

15.00-16.30

SKULPTŪRA

2 kl.

 

3L

pradinė

 

17.30-19.00

TAPYBA

10 kl.

15.00-16.30

PIEŠIMAS

13 kl.

 

16.30-18.00

SKULPTŪRA

2 kl.

 

3P

pradinė

 

16.00-17.30

TAPYBA

10 kl.

 

16.30-18.00

SKULPTŪRA

8 kl.

15.30-17.00

PIEŠIMAS

16 kl.

 

3O

pradinė

   

18.00-19.30

PIEŠIMAS

13 kl.

14.30-16.00

SKULPTŪRA

2 kl.

16.30-18.00

TAPYBA

12 kl.

 

1A

 

 16.00-18.00

KERAMIKA

 8 kl.

 

15.45-16.45

DAILĖTYRA

5 kl.

16.50-18.50

TAPYBA

13 kl.

17.00-19.00

KOMPOZICIJA  

16 kl.

9.00-11.00

PIEŠIMAS

4 kl.

1B

15.45-16.45

DAILĖTYRA

5 kl.

16.50-18.50

KERAMIKA

8 kl.

16.00-18.00

TAPYBA

13 kl.

 

16.00-18.00

KOMPOZICIJA  

16 kl.

 

11.00-13.00

PIEŠIMAS

4 kl.

1D

16.00-18.00

KOMPOZICIJA

16 kl.

18.00-20.00

TAPYBA

13 kl.

 

16.00-18.00

PIEŠIMAS

4 kl.

18.10-19.10

DAILĖTYRA

5 kl.

16.00-18.00

KERAMIKA

8 kl.

 

1E

18.00-20.00

KOMPOZICIJA

16 kl.

 

17.00-19.00

KERAMIKA

8 kl.

19.10-20.10

DAILĖTYRA

5 kl.

18.00-20.00

PIEŠIMAS

4 kl.

17.00-19.00

TAPYBA

13 kl.

 

2A

 16.00-18.00

SKULPTŪRA

2 kl.

KOMPOZICIJA*

pasirenkamieji dalykai

16.00-18.00

TAPYBA

16 kl.

18.10-19.10

DAILĖTYRA

5 kl.

 

16.00-18.00

PIEŠIMAS

4 kl.

 

2B

18.00-20.00

SKULPTŪRA

2kl.

KOMPOZICIJA*

pasirenkamieji dalykai

 

16.50-17.50

DAILĖTYRA

5 kl.

18.00-20.00

TAPYBA

16 kl.

18.00-20.00

PIEŠIMAS

4 kl.

 

2D

16.00-18.00

PIEŠIMAS

13 kl.

KOMPOZICIJA*

pasirenkamieji dalykai

16.50-17.50

DAILĖTYRA

5 kl.

18.00-20.00

TAPYBA

16 kl.

18.00-20.00

SKULPTŪRA

2kl.

   

3A

16.00-18.00

TAPYBA

12 kl.

18.10-19.10

DAILĖTYRA

5 kl.

16.00-18.00

SKULPTŪRA

2 kl.

16.00-18.00

PIEŠIMAS

4 kl.

 

16.00-18.00

GRAFIKA

15 kl.

16.00-18.00

GRAFINIS DIZAINAS

5 kl.

 

3B

16.50-17.50

DAILĖTYRA

5 kl.

18.00-20.00

TAPYBA

12 kl.

18.00-20.00

SKULPTŪRA

2 kl.

18.00-20.00

PIEŠIMAS

4 kl.

 

16.00-18.00

GRAFIKA

15 kl.

16.00-18.00

GRAFINIS DIZAINAS

5 kl.

 

3D

16.50-17.50

DAILĖTYRA

5 kl.

18.00-20.00

PIEŠIMAS

13 kl.

18.00-20.00

TAPYBA

12 kl.

 

16.00-18.00

SKULPTŪRA

2 kl.

18.00-20.00

GRAFIKA

15 kl.

18.00-20.00

GRAFINIS DIZAINAS

5 kl.

 

4A

16.00-18.00

PIEŠIMAS

4 kl.

KOMPOZICIJA*

pasirenkamieji dalyklai

16.00-18.00

SKULPTŪRA

2 kl.

16.00-18.00

TAPYBA

12 kl.

 KOMPOZICIJA*

pasirenkamieji dalyklai

DAILĖTYRA*

4B

18.00-20.00

PIEŠIMAS

4 kl.

KOMPOZICIJA*

pasirenkamieji dalyklai

18.00-20.00

SKULPTŪRA

2 kl.

18.00-20.00

TAPYBA

12 kl.

KOMPOZICIJA*

pasirenkamieji dalyklai

DAILĖTYRA*

***************************** 

ANTROKAMS PASIRENKAMŲJŲ DALYKŲ PAMOKOS VYKS TAIP:

GRAFINĖ KOMPOZICIJA

antradienį

16.00-18.00

ERDVINĖ KOMPOZICIJA

antradienį

18.00-20.00

TAPYBINĖ KOMPOZICIJA

antradienį

16.00-18.00

KETVIRTOKAMS PASIRENKAMŲJŲ DALYKŲ PAMOKOS VYKS TAIP:

GRAFIKA

antradienį

18.00-20.15

FOTOGRAFIJA

antradienį

17.45-20.00

DIZAINAS

penktadienį

18.00-20.15

KERAMIKA

penktadienį

18.00-20.15

STIKLAS

antradienį

16.00-18.15

PIEŠIMAS

antradienį

18.00-20.15

INSTALIACIJA-SKULPTŪRA

penktadienį

17.45-20.00

TAPYBA

penktadienį

18.00-20.15

DAILĖTYRA

pagal atskirą tvarkaraštį

VISOMS KLASĖMS:

KULTŪROS PAVELDO PAŽINIMO STUDIJA

pagal atskirą tvarkaraštį