Joom!Fish config error: Default language is inactive!
 
Please check configuration, try to use first active language


Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/vienozinsk/domains/naujojivilnia.vienozinskis.lt/public_html/plugins/system/jfrouter.php:300) in /home/vienozinsk/domains/naujojivilnia.vienozinskis.lt/public_html/plugins/system/jfrouter.php on line 315

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/vienozinsk/domains/naujojivilnia.vienozinskis.lt/public_html/plugins/system/jfrouter.php:300) in /home/vienozinsk/domains/naujojivilnia.vienozinskis.lt/public_html/plugins/system/jfrouter.php on line 316

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/vienozinsk/domains/naujojivilnia.vienozinskis.lt/public_html/plugins/system/jfrouter.php:300) in /home/vienozinsk/domains/naujojivilnia.vienozinskis.lt/public_html/plugins/system/jfrouter.php on line 317
Tvarkaraštis
Get Adobe Flash player
Apie mus Tvarkaraštis

Tvarkaraštis

PAMOKŲ TVARKARAŠTIS 2017/2018 m. m.

 

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

Šeštadienis

1M

pradinė

15.00-16.30

PIEŠIMAS

10 kl.

   

14.30-16.00

LIPDYBA

8 kl.

   

1L

pradinė

16.30-18.00

PIEŠIMAS

10 kl.

 

15.30-17.00

LIPDYBA

8 kl.

     

2M

pradinė

15.10-16.40

LIPDYBA

8 kl.

   

15.00-16.30

PIEŠIMAS

12 kl.

   

2L

pradinė

14.30-16.00

PIEŠIMAS

16 kl.

     

14.30-16.00

TAPYBA

10 kl.

 

3M

pradinė

 

14.30-16.00

SKULPTŪRA

2 kl.

 

15.30-17.00

PIEŠIMAS

16 kl.

15.10-16.40

TAPYBA

13 kl.

 

3L

pradinė

   

15.00-16.30

PIEŠIMAS

13 kl.

16.30-18.00

TAPYBA

12 kl.

14.30-16.00

SKULPTŪRA

2 kl.

 

3P

pradinė

 

15.30-17.00

TAPYBA

16 kl.

16.30-18.00

PIEŠIMAS

13 kl.

 

16.30-18.00

SKULPTŪRA

8 kl.

 

3O

pradinė

 

17.00-18.30

TAPYBA

16 kl.

18.00-19.30

PIEŠIMAS

13 kl.

16.30-18.00

SKULPTŪRA

2 kl.

   

1A

 

 16.00-18.00

KERAMIKA

 8 kl.

 

17.00-19.00

KOMPOZICIJA  

16 kl.

15.45-16.45

DAILĖTYRA

5 kl.

16.50-18.50

TAPYBA

13 kl.

9.00-11.00

PIEŠIMAS

4 kl.

1B

15.45-16.45

DAILĖTYRA

5 kl.

16.50-18.50

KERAMIKA

8 kl.

16.00-18.00

TAPYBA

13 kl.

   

16.00-18.00

KOMPOZICIJA  

16 kl.

11.00-13.00

PIEŠIMAS

4 kl.

1D

16.00-18.00

KOMPOZICIJA

16 kl.

18.00-20.00

TAPYBA

13 kl.

 

16.00-18.00

KERAMIKA

8 kl.

16.00-18.00

PIEŠIMAS

4 kl.

18.10-19.10

DAILĖTYRA

5 kl.

 

1E

18.00-20.00

KOMPOZICIJA

16 kl.

 

17.00-19.00

KERAMIKA

8 kl.

19.05-20.05

DAILĖTYRA

5 kl

18.00-20.00

TAPYBA

13 kl.

18.00-20.00

PIEŠIMAS

4 kl.

 

2A

 16.00-18.00

SKULPTŪRA

2 kl.

KOMPOZICIJA*

pasirenkamieji dalykai

16.00-18.00

TAPYBA

16 kl.

18.05-19.05

DAILĖTYRA

5 kl.

16.00-18.00

PIEŠIMAS

4 kl.

   

2B

18.00-20.00

SKULPTŪRA

2kl.

KOMPOZICIJA*

pasirenkamieji dalykai

 

18.00-20.00

PIEŠIMAS

4 kl.

16.50-17.50

DAILĖTYRA

5 kl.

18.00-20.00

TAPYBA

16 kl.

 

2D

16.00-18.00

PIEŠIMAS

4 kl.

KOMPOZICIJA*

pasirenkamieji dalykai

16.50-17.50

DAILĖTYRA

5 kl.

18.00-20.00

TAPYBA

16 kl.

 

18.00-20.00

SKULPTŪRA

2 kl.

 

3A

16.00-18.00

TAPYBA

12 kl.

18.10-19.10

DAILĖTYRA

5 kl.

16.00-18.00

SKULPTŪRA

2 kl.

16.00-18.00

PIEŠIMAS

4 kl.

16.00-18.00

GRAFIKA

15 kl.

16.00-18.00

GRAFINIS DIZAINAS

5 kl.

   

3B

16.50-17.50

DAILĖTYRA

5 kl.

18.00-20.00

TAPYBA

12 kl.

18.00-20.00

SKULPTŪRA

2 kl.

18.00-20.00

PIEŠIMAS

4 kl.

16.00-18.00

GRAFIKA

15 kl.

16.00-18.00

GRAFINIS DIZAINAS

5 kl.

   

3D

16.50-17.50

DAILĖTYRA

5 kl.

18.00-20.00

PIEŠIMAS

13 kl.

18.00-20.00

TAPYBA

12 kl.

 

18.00-20.00

GRAFIKA

15 kl.

18.00-20.00

GRAFINIS DIZAINAS

5 kl.

16.00-18.00

SKULPTŪRA

2 kl.

 

4A

16.00-18.00

PIEŠIMAS

4 kl.

KOMPOZICIJA* pasirenkamieji dalykai

16.00-18.00

SKULPTŪRA

2 kl.

KOMPOZICIJA* pasirenkamieji dalykai

16.00-18.00

TAPYBA

12 kl.

 DAILĖTYRA*

4B

18.00-20.00

PIEŠIMAS

4 kl.

KOMPOZICIJA* pasirenkamieji dalykai

18.00-20.00

SKULPTŪRA

2 kl.

KOMPOZICIJA* pasirenkamieji dalykai

18.00-20.00

TAPYBA

12 kl.

DAILĖTYRA*

***************************** 

ANTROKAMS PASIRENKAMŲJŲ DALYKŲ PAMOKOS VYKS TAIP:

GRAFINĖ KOMPOZICIJA

antradienį

16.00-18.00

ERDVINĖ KOMPOZICIJA

antradienį

18.00-20.00

TAPYBINĖ KOMPOZICIJA

antradienį

16.00-18.00

KETVIRTOKAMS PASIRENKAMŲJŲ DALYKŲ PAMOKOS VYKS TAIP:

GRAFIKA

antradienį

18.00-20.15

FOTOGRAFIJA

antradienį

17.45-20.00

DIZAINAS

ketvirtadienį

18.00-20.15

KERAMIKA

ketvirtadienį

18.00-20.15

STIKLAS

antradienį

16.00-18.15

PIEŠIMAS

antradienį

18.00-20.15

INSTALIACIJA-SKULPTŪRA

ketvirtadienį

17.45-20.00

TAPYBA

ketvirtadienį

18.00-20.15

DAILĖTYRA

pagal atskirą tvarkaraštį

VISOMS KLASĖMS:

KULTŪROS PAVELDO PAŽINIMO STUDIJA

pagal atskirą tvarkaraštį