Joom!Fish config error: Default language is inactive!
 
Please check configuration, try to use first active language


Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/vienozinsk/domains/naujojivilnia.vienozinskis.lt/public_html/plugins/system/jfrouter.php:300) in /home/vienozinsk/domains/naujojivilnia.vienozinskis.lt/public_html/plugins/system/jfrouter.php on line 315

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/vienozinsk/domains/naujojivilnia.vienozinskis.lt/public_html/plugins/system/jfrouter.php:300) in /home/vienozinsk/domains/naujojivilnia.vienozinskis.lt/public_html/plugins/system/jfrouter.php on line 316

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/vienozinsk/domains/naujojivilnia.vienozinskis.lt/public_html/plugins/system/jfrouter.php:300) in /home/vienozinsk/domains/naujojivilnia.vienozinskis.lt/public_html/plugins/system/jfrouter.php on line 317
Tvarkaraštis
Get Adobe Flash player
Apie mus Tvarkaraštis

Tvarkaraštis

2016/2017 M. M. II PUSMEČIO

PERŽIŪRŲ TVARKARAŠTIS

1L, 1K, 2M, 2L, 3M, 3L, 3P, 3O 16 d. 1830 val. mokinių darbų paroda,

1L, 1K, 2M, 2L, 3M, 3L, 3P, 3O - 16 d. 1900 val. mokinių darbų paroda, mokslo rezultatų aptarimas su tėvais .

1A, 1B,1D, 17 d. 1600 val. eksponuoja darbus.

1A, 1B,1D, 18 d. 1830 val. peržiūros rezultatų aptarimas, kviečiame tėvus.

1E, 2A, 2B, 2D 19 d. 1600 val. eksponuoja darbus.

1E, 2A, 2B, 2D 22 d. 1830 val. peržiūros rezultatų aptarimas, kviečiame tėvus.

3A, 3B, 4A, 4B ir studijos 23 d. 1600 val. eksponuoja darbus.

3A, 3B, 4A, 4B ir studijos 24 d. 1830 val. peržiūros rezultatų aptarimas, kviečiame tėvus.

PASTABA: pagrindinių klasių mokiniams išeksponuoti darbus BŪTINA. Jeigu sergate, susitarkite, kad tai už jus padarytų draugai. Mokiniai, neeksponavę darbų, negaus pažymių už antrą pusmetį ir nebus perkelti į kitą klasę.

----------------------------------------------------------------------------

PAMOKŲ TVARKARAŠTIS

2016-2017 m. m.

 

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

Šeštadienis

1K

pradinė

   

15.00-16.30

LIPDYBA

8 kl.

 

14.30-16.00

PIEŠIMAS

12 kl.

 

1L

pradinė

16.30-18.00

PIEŠIMAS

10 kl.

 

16.30-18.00

LIPDYBA

8 kl.

     

2M

pradinė

15.10-16.40

LIPDYBA

8 kl.

   

15.00-16.30

PIEŠIMAS

12 kl.

   

2L

pradinė

   

15.00-16.30

DAILĖS PAŽINIMAS

10 kl.

14.30-16.00

PIEŠIMAS

16 kl.

   

3M

pradinė

15.00-16.30

PIEŠIMAS

13 kl.

16.30-18.00

TAPYBA

13 kl.

   

14.30-16.00

SKULPTŪRA

2 kl.

 

3L

pradinė

18.00-19.30

PIEŠIMAS

13 kl.

   

16.30-18.00

TAPYBA

12 kl.

16.00-17.30

SKULPTŪRA

2 kl.

 

3P

pradinė

16.30-18.00

PIEŠIMAS

13 kl.

16.30-18.00

TAPYBA

12 kl.

 

14.30-16.00

SKULPTŪRA

2 kl.

   

3O

pradinė

 

14.30-16.00

PIEŠIMAS

10 kl.

 

16.00-17.30

SKULPTŪRA

2 kl.

16.30-18.00

TAPYBA

13 kl.

 

1A

16.00-18.00

KOMPOZICIJA  

16 kl.

 16.00-18.00

KERAMIKA

 8 kl.

 

16.00-18.00

TAPYBA

13 kl.

16.00-18.00

PIEŠIMAS

4 kl.

18.10-19.10

DAILĖTYRA

5 kl.

 

1B

15.40-16.40

DAILĖTYRA

5 kl.

16.50-18.50

KERAMIKA

8 kl.

18.00-20.00

TAPYBA

13 kl.

16.00-18.00

PIEŠIMAS

13 kl.

 

16.00-18.00

KOMPOZICIJA  

16 kl.

 

1D

18.00-20.00

KOMPOZICIJA

16 kl.

16.00-18.00

PIEŠIMAS

4 kl.

 

16.00-18.00

KERAMIKA

8 kl.

16.50-17.50

DAILĖTYRA

5 kl.

18.00-20.00

TAPYBA

13 kl.

 

1E

 

 18.00-20.00

KOMPOZICIJA*

16 kl.

18.00-20.00

KERAMIKA

8 kl.

18.00-20.00

TAPYBA

13 kl.

16.50-17.50

DAILĖTYRA

5 kl

18.00-20.00

PIEŠIMAS

4 kl.

 

2A

 16.00-18.00

SKULPTŪRA

10 kl.

KOMPOZICIJA*

pasirenkamieji dalykai

16.00-18.00

TAPYBA

16 kl.

18.10-19.10

DAILĖTYRA

5 kl.

16.00-18.00

PIEŠIMAS

4 kl.

   

2B

 

KOMPOZICIJA*

pasirenkamieji dalykai

16.50-17.50

DAILĖTYRA

5 kl.

18.00-20.00

TAPYBA

16 kl.

18.00-20.00

PIEŠIMAS

4 kl.

17.30-19.30

SKULPTŪRA

10 kl.

 

2D

18.00-20.00

SKULPTŪRA

10 kl.

KOMPOZICIJA*

pasirenkamieji dalykai

16.50-17.50

DAILĖTYRA

5 kl.

18.00-20.00

PIEŠIMAS

4 kl.

 

18.00-20.00

TAPYBA

16 kl.

 

3A

16.00-18.00

TAPYBA

12 kl.

18.10-19.10

DAILĖTYRA

5 kl.

16.00-18.00

SKULPTŪRA

2 kl.

16.00-18.00

PIEŠIMAS

4 kl.

16.00-20.00

GRAFIKA

15 kl.

GRAFINIS DIZAINAS

5 kl.

   

3B

16.50-17.50

DAILĖTYRA

5 kl.

18.00-20.00

TAPYBA

12 kl.

18.00-20.00

SKULPTŪRA

2 kl.

18.00-20.00

PIEŠIMAS

13 kl.

16.00-20.00

GRAFINIS DIZAINAS

5 kl.

GRAFIKA

15 kl.

   

4A

16.00-18.00

PIEŠIMAS

4 kl.

KOMPOZICIJA* pasirenkamieji dalykai

16.00-18.00

SKULPTŪRA

2 kl.

KOMPOZICIJA* pasirenkamieji dalykai

16.00-18.00

TAPYBA

12 kl.

 DAILĖTYRA*

4B

18.00-20.00

PIEŠIMAS

4 kl.

KOMPOZICIJA* pasirenkamieji dalykai

18.00-20.00

SKULPTŪRA

2 kl.

KOMPOZICIJA* pasirenkamieji dalykai

18.00-20.00

TAPYBA

12 kl.

DAILĖTYRA*

***************************** 

ANTROKAMS PASIRENKAMŲJŲ DALYKŲ PAMOKOS VYKS TAIP:

GRAFINĖ KOMPOZICIJA

antradienį

16.00-18.00

ERDVINĖ KOMPOZICIJA

antradienį

18.00-20.00

TAPYBINĖ KOMPOZICIJA

antradienį

18.00-20.00

KETVIRTOKAMS PASIRENKAMŲJŲ DALYKŲ PAMOKOS VYKS TAIP:

GRAFIKA

antradienį

18.00-20.15

FOTOGRAFIJA

ketvirtadienį

18.00-20.15

DIZAINAS

antradienį

18.00-20.15

KERAMIKA

ketvirtadienį

18.00-20.15

STIKLAS

antradienį

15.30-17.45

PIEŠIMAS

antradienį

17.45-20.00

INSTALIACIJA-SKULPTŪRA

ketvirtadienį

17.45-20.00

TAPYBA

ketvirtadienį

18.00-20.15

DAILĖTYRA

pagal atskirą tvarkaraštį

VISOMS KLASĖMS:

KULTŪROS PAVELDO PAŽINIMO STUDIJA

pagal atskirą tvarkaraštį